Logo Profi Art Company
profi
505 16 32 61
Agencja reklamowa

PROFIart

PROFIart

Projektowanie

Projektowanie graficzne to sztuka. Często jest niedoceniania przez Klientów. Ważna w niej jest kreatywność, ale doświadczenie i znajomość technologii, w jakiej później będą przedstawiane projekty to podstawa w reklamie.

Do tego potrzebny jest warsztat i znajomość zasad projektowania – do tego potrzebni są po prostu profesjonaliści. Dlatego nie oddawajcie projektów swoich logo i innych ważnych elementów identyfikacji firmy w przypadkowe ręce. My gwarantujemy zarówno piękną kreację jak i rzetelny warsztat.

  • Tworzymy i odświeżamy logotypy.
  • Opracowujemy księgi tożsamości wizualnej.
  • Projektujemy wizytówki, ulotki, foldery, reklamy prasowe, kalendarze, reklamy zewnętrzne, szyldy.
  • Tworzymy strony www.
  • Oferujemy druk w technice offsetu, sitodruku, druku cyfrowego.

Każde zlecenie jest dla nas ważne, każde realizujemy rzetelnie, z wielką pasją i zaangażowaniem. Nasze realizacje opieramy o wysoką jakość projektów graficznych oraz najnowsze technologie druku.

Gadżety

Chyba wszyscy lubimy dostawać prezenty!!!
Obdarowując naszych kontrahentów upominkami wyrażamy sympatię, wdzięczność za współpracę, pokazujemy, że pamiętamy o nich w wyjątkowym świątecznym czasie. I wcale nie musi to być kosztowny prezent, wręcz przeciwnie – drobny ale dobrze dobrany upominek jest najbardziej eleganckim i bezpiecznym rozwiązaniem.
W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje gadżetów: te tanie i najbardziej powszechne ale również te wyjątkowe i ekskluzywne - zawsze najwyższej jakości.

Banner Gadżety

Zachęcamy jednak do bezpośredniego kontaktu z nami i rozmowy o spersonalizowanej ofercie dla Państwa. Chętnie taka przygotujemy i doradzimy, które gadżety najlepiej wpiszą się w Państwa oczekiwania.

Eventy

Przeróżne formy spotkań na stałe wpisały się w działania marketingowe firm. Najczęściej są formą integracji zespołu lub podnoszą prestiż w grupie kontrahentów.

Organizujemy eventy biznesowe:

  • konferencje i spotkania VIP
  • bale i imprezy integracyjne
  • pikniki firmowe
  • świateczne spotkania firmowe

Trafnie dobieramy propozycje, które najlepiej wpisują się w potrzeby i wyobrażenia Klientów o "evencie idealnym". Podpowiadamy sprawdzone miejsca i rozwiązania. Do współpracy rekomendujemy godnych zaufania partnerów (artystów, zespoły muzyczne, catering, ekipy techniczne).

Biznesowa stylizacja marki

Tę część naszej działalności kierujemy głównie do przedsiębiorczych kobiet. Do tych właścicielek, które od początku do końca identyfikują się ze swoją firmą, cenią piękno i wysoką jakość w każdej dziedzinie życia.

W pakiecie “Biznesowa Stylizacja Marki” przygotowaliśmy szereg porad i działań związanych z marketingiem firmy.

Pomagamy stworzyć spójny wizerunek marki – niejako “wystylizować” ją w zgodzie z osobą, która ją stworzyła. Zaczynamy od stworzenia nowego lub “zliftingowania” starego LOGO - uwzględniamy przy tym panujące na rynku trendy, ale nie podążamy za nimi bezrefleksyjnie – dzięki temu tworzymy projekty, które będą aktualne przez wiele lat.

Kolejne działania to zdjęcia biznesowe, strona www, strona na FB, banery, grafiki reklamowe – wszystko spójne ze sobą, osadzone w jednym stylu.

Pakiet “Biznesowa Stylizacja Marki” jest najlepszym rozwiązaniem dla każdej osoby, która właśnie tworzy lub odświeża / przebudowuje swoją markę. Jest atrakcyjny zarówno pod kątem swojego zakresu jak i ceny – Zapraszam do indywidualnych konsultacji.